Eksperci Comarch

Poznaj Power Cloud od Comarch!

POWER Cloud to redukcja i kontrola kosztów. Płać za to, czego używasz

Co najbardziej chwalą sobie klienci Comarch, którzy zdecydowali się na POWER Cloud? Jacek Bednarek przyznaje, że najczęściej jest to szybkość działania systemu. Ale drugim czynnikiem, na który także zwracają uwagę, jest fachowa pomoc i dostępność ekspertów.

– Po zakończeniu każdej migracji mamy okres, w którym nowemu klientowi poświęcamy szczególnie dużo uwagi, natychmiast reagując na jego pytania czy problemy. Firmy, które są z nami dłużej wiedzą, że można na nas polegać, a tym nowym staramy się to możliwie szybko udowodnić. Dlatego nasi kontrahenci bardzo cenią sobie sposób, w jaki podchodzimy do klienta, nasze zaangażowanie i pomoc w rozumieniu wielu aspektów wykorzystania nowej architektury. To o tyle istotne, że nadal największą bolączką firm jest brak wykwalifikowanego personelu. Może się to wydawać paradoksalne wobec trwającego od lat zalewu rynku absolwentami kierunków informatycznych, ale technologia POWER jest bardzo droga, a co za tym idzie nie jest tak łatwo dostępna dla wszystkich, stąd ludzi, którzy się na niej znają, jest relatywnie niewielu. Rzecz w tym, że te rozwiązania trzeba poznać w praktyce, ciężko nauczyć się ich z książek – przyznaje Jacek Bednarek.

Dlatego Comarch zachęca do kontaktu także te przedsiębiorstwa, które nie dysponują rozbudowanym zapleczem IT. – Można zupełnie nie mieć pojęcia o zaawansowanych systemach informatycznych i mieć uruchomioną kompletną usługę w Comarch, bo nasza oferta skierowana jest zarówno do małych firm, jak i do bardzo dużych graczy – Big enough to deliver, small enough to care. Jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom zarówno jednych jak i drugich i wszystkich traktujemy jednakowo. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Naprawdę znamy się na naszej pracy i każdej firmie będziemy w stanie zaoferować rozwiązanie dla niej najlepsze – dodaje Jacek Bednarek.

Dowiedz się

jakie rozwiązania będą odpowiednie dla Twojej firmy

White Paper przygotowali eksperci